USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Chales Capitolio Capitolio Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Chalés Capitólio Capitólio Chalés Capitólio Capitólio Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Chalés Capitólio

Foglalás
2026-10-23
2026-10-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

28

Chalés Capitólio

 Ingyenes Wifi

Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken

 Bejelentkezés/Kijelentkezés

Gyors be- és kijelentkezés

 Sporttevékenységek

Túrázás

 Nemdohányzó

Nemdohányzó szobák

 Gyerekbarát

Kiságyak

 Légkondicionálás
 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


A kertre kilátást nyújtó Chalés Capitólio vendégeit a körülbelül egy 10 perces autóútra található Prainha de Capitolio meglátogatására invitálja.

Az Igreja Matriz de São Sebastião körülbelül 2 km-re, a Lago de Furnas pedig körülbelül 2,1 km-re fekszik az ingatlantól. A Capitólio városi turistaház olyan természeti látnivalókhoz is közel van, mint a körülbelül egy 15 perces vezetésre lévő Praia.

A 4 szobás Chalés Capitólio a vendégek kikapcsolódhatnak a tornácon és erkélyen, és igénybe vehetik a Wi-Fi-t és síkképernyős műholdas TV-t. A szobai kényelmek magukba foglalják a klímaberendezést, valamint az íróasztalt az élvezetes tartózkodás érdekében. A Capitólio városi szállás magába foglal egy fürdőszobát walk-in zuhanykabinnal és külön WC-vel. Törölközők is biztosított az ön kényelméért.

A mini hűtőszekrénybárt, tea- és kávéfőző berendezést biztosító teakonyha elektromos vízforralót, hűtőt és konyhai edényeket szintén magába foglal. A Chalés Capitólio közel található Restaurante Cozinha Da Roça brazil ételek megkóstolására invitálja a vendégeket.

  • Helyi látnivalók
  • Cachaça Sossegada
    2,5 km
  • Lago de Furnas
    2,3 km
  • Supermarket Super J
    2,2 km
  • Papel De Seda
    2,6 km
  • Hud's Lounge Escarpas do Lago
    2,5 km
  • Mirante das Escarpas
    2,1 km
  • Capelinha de Escarpas
    2,2 km
  • Bairro Nossa Senhora Aparecida
    2,8 km
  • Saraiva Adventure
    2,1 km
  • Casa Loterica Ponto da Sorte
    3 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó szobák
  • Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
  • Parkoló
  • Gyors be- és kijelentkezés
  • Háziállat engedélyezett
  • Biztonsági szolgálat
  • Tűzoltó készülékek

Étkezés és italfogyasztás

  • Elektromos vízforraló
  • Konyhaedények
  • Kültéri étkezősarok

Tevékenységek és relaxáció

  • Kert
  • Túrázás

Szoba felszereltsége

  • Légkondicionálás
  • Minibár
  • Belső udvar
  • Terasz
  • Tea és kávéfőző
  • Ingyenes piperecikkek
  • LCD TV
  • Kiságyak

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 14:00-20:00 között
Kijelentkezés: 07:00-11:00 között
  • Pótágyak részletei
  • A szobában kiságy nem elérhető.

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    A Chalés Capitólio biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Chalés Capitólio Wi-Fi-t kínál.
  • ❓

    A Chalés Capitólio kínál konyhai felszereltséget?

    Ez a Chalés Capitólio kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál.
  • ❓

    A Chalés Capitólio élvezetes kilátást kínál?

    A Chalés Capitólio kertre néző kilátással várja vendégeit.
  • ❓

    Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?

    Capitólio nevezetességei közé tartozik a Prainha de Capitolio és az Igreja Matriz de São Sebastião, amelyek 3 km-re, illetve 2 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Lago de Furnas (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-10-23
2026-10-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Chalés Capitólio, Brazília

Clotilde Hortencio Ramos 500 Loteamento Do Gatao, Capitólio, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved